z cyklów: „Bez jaj” i „Jaja jak czerwone berety”

Mam takie przeczucie (delikatnie powiedziane), że polscy decydenci znanej amerykańskiej korporacji i sieci społecznościowej  – nie znani mi z imienia i nazwiska – wygaszają „Dyktaturę Proletariatu” – stopniowo, acz coraz bardziej zuchwale. Chcą nas najwyraźniej wepchnąć w łapy Kremla. Pewnie wszystkich jego wież naraz.

Ogólnie rzecz biorąc nie mam nic przeciwko temu. Wrogów nigdy dostatek.

Osobiście gustuję w metodach kulturalnych. Po co od razu zabijać lub ciąć po kawałku? Dlatego wszystkim zainteresowanym w zgładzeniu „Dyktatury Proletariatu” „działkowiczom” polecam lekturę obowiązkową: Это избавит от одуванчиков легко!

Skoro już macie nas za chwasty – i to nie byle jakie.

Jestem już zarejestrowany ВКОНТАКТЕ i „на телеге”, ale jakoś to mi nie leży – NIE CHCE MI SIĘ ZWYCZAJNIE Z RUSKIMI GADAĆ. Bo i qrwa o czym?

Kogo zresztą interesuje, że nie mogę UDOSTĘPNIĆ NA FEJSIE (czyli сделать перепост) tego oto artykułu

UCRANIA, MIASTO TYSIĄCA UTOPII

na stronach swoich nielicznych znajomych otwartych na zakazaną w konkretnym przypadku formę kontaktu? Przecież nie dotyczy to tych „zamkniętych”, czyli całej reszty.

Co to qrwa ruskich obchodzi, że z towarzystwem zebranym wokół Zbigniewa Marcina Kowalewskiego i novum – Catherine Samary (spec „”czwórki” od Europy Wschodniej) nam nie po drodze?

TU NIE MA MOWY O WZAJEMNEJ TOLERANCJI.

Kto by pomyślał, że taka wielka amerykańska korporacja i sieć społecznościowa STOI JAK ZWYKŁY LUJ PO ICH STRONIE?

Przy okazji OTWARCIE POZDRAWIAM Darka Z. i posttrockich astronautów ze stowarzyszenia Utopia Rossa. Pozwólcie, że się przedstawię jako… typek bez skazy, odtąd już „powszechnie” znany jako Type O Negative.

Full Show – Live at Wacken Open Air (2007) gram dla Was z myślą o reszcie.

Antonio das Mortes
15 czerwca 2022 r.