Opublikowano 7 września 2017, autor: BB
Z cyklu „Jaja jak czerwone berety”

Coś mi się miesza w delirce – tak jakbym wczoraj wypił w towarzystwie znanych lewaków – Jarka i Borysa – parę kaw i słuchał ich gaworzenia zanim ten pierwszy postawił pół litra. Film mi się urwał. Przez mgłę pamiętam sierżanta. Kto kogo bił – już nie. Raz jeszcze puszczę pawia.

Oto wersja Jarka:

Jarek Augustyniak

Wczoraj był u mnie kolega Borys. Kto zna to zna Od godziny 16 do 1 w nocy przesiedzieliśmy tocząc różne dyskusje polityczne i nasze ulubione o dupie Maryni, oraz kręcąc moją autoprezentację. Wszystkie te godziny przesiedzieliśmy przy trzech… kawach! Można? Można! No przyznam, że koło 23 zrobiło mi się Borysa żal i dałem mu pół wina, które zostało mi jeszcze w barku. Żeby mi tu całkiem nie zmarniał. Ja nie mogę. Ale tyle godzin spędzonych bez wódki, tylko na rozmowie? Dwa facety, a jeden kieliszek? No sam siebie podziwiam.

O mnie Jarek pewnie zapomniał. O jakim winie on gada? – piłem wódkę.

Teraz walę do kapitana z listem gończym.

Kto by przypuszczał, że żywy trup rosyjskiego nacjonalizmu a la Prochanow raperów hiszpańskich słucha? Co mu będę tłumaczyć – ПЕРЕВОД НЕ НУЖЕН https://shurigin.livejournal.com/801133.html.

Coś nas łączy? Nie nostalgia po kotce. Na imię jej było Huba. Pochówek odłożę do jutra. Stąd usprawiedliwiony ukłon do wszystkich tendencji pasożytujących na ruchu robotniczym i wszystkich ogarniętych nostalgią po czasach minionych. Ten felieton dedykuje wszystkim sierotom.

Sam nie płaczę po NRD, PRL – nawet po ZSRR, jeśli już – szkoda mi Ojczyzny Proletariatu. Nie tęsknię za symbiozą z pasożytami. Za wszystkich Huba wystarczy.

Z resztą, jak z grzybami po deszczu – wysyp o jakim każdy grzybiarz marzy. Przebierać mogę nawet w neostalinowcach. Weźmy tych z Hiszpanii.

Nie powiesz chyba, że to szatan wśród borowików? Nasze lewaki na to nie nabiorą – nawet w majakach – szatan, skoro… Feliks.

W TYM DNIU ŁĄCZĘ SIĘ Z WAMI W NOSTALGII ZA ŚWIATOWĄ REWOLUCJĄ I OJCZYZNĄ PROLETARIATU.

Łzom i deszczom dziękuję za wysyp.

(źródło: Pamiętnik starego grzybiarza)

ppor. Włodek Bratkowski
7 września 2017 r.

W załączeniu prezent od neostalinowców – narodowych komunistów dla neostalinowskich internacjonalistów.

*

Cichocki Mateusz
3 września o 17:07 ·
To uczucie gdy Michał Nowicki nagrywa filmiki o Mnie, bo nie chce się z nim kolegować. Przy czym ma gorące poparcie wśród anarcholi i PPSowców. Lewactwo stygmatyzujące się symbolami i pozami lubi stawiać na chucpiarstwo. Ciekaw jestem co sądzi „stalinista” Nowicki o wspólnej paradzie Armii Czerwonej z antykomunistycznym Wermachtem w Brześciu! Może czas o tym nagrać filmik? Zaczadzone lewactwo nie rozumie, że pewne taktyki się zmieniają. Polecam także Nowickiemu zapoznać się z pojęciem „kompromis leninowski”. Kto raz był trockistą – ten komunistą nie zdechnie.

O miłości Cichockiego do antykomunisty Bekiera
Czy można sobie strzelać sweetfocie z antykomunistą? Czyli dylematy Mateby „dźwiga” Cichockiego, wielkiego „lidera” polskich komunistów
youtube.com
15 Bartosz Bieszczad, Andrzej Janiak i 13 innych użytkowników
Komentarze

Michal Świderski Skąd niektórzy mają taką obsesje na Twoim punkcie?

Marcin Ciupka „Keny Arkana masakruje Cichockiego”, „Gra o tron: Komunistyczna recenzja 7 sezonu” i oni się kurwa dziwią, że nic nie znaczą w polityce? xD W sumie to czego sie spodziewać, bo administratorach socjalistycznej ue.

Marcin Ciupka Przez takich ludzi komunizm staje sie memem dla zabawy socjalliberalnej hołoty.

Cichocki Mateusz Mnie nie boli, że on wjeżdża na mnie, tylko to w jaki sposób. To taki sposób kabaretu, jakiegoś gównianego licytowania się na najkomunistycznejszość i najrewolucyjność. Piszę, że określam się „stalinistą” albo „komunistą”, ale to bzdura. Ja w przeciwieństwie do Nowickiego mam pokorę i zdaje sobie sprawę, że komunizm to nie jest napis na dropsach, tylko wielki, znaczący termin. Termin, którym mogą określać się członkowie Kompartii. Jestem ledwie sympatykiem komunizmu. Ktoś ma wybujałe ego i to jest przykre.

Cichocki Mateusz Ciekawe jak Nowicki ustosunkuje sie do współpracy wojskowej Hitlera i Stalina, albo do parady w Brześciu? Całe szczęście nie mam nic wspólnego z tym ich „ruchem robotniczym” i ichniejszą „lewicą” złożoną z kilku kurew, obracających się wokół sqotów. Kto raz był trockistą – ten komunistą nie zdechnie. Florian Nowicki, który nota bene jest nadal dla mnie wielkim autorytetem, miał rację mówiąc o Michale – „on jest zwykłym debilem”.
P.S: z doktorem Bekierem zrobię sobie jeszcze wiele fotek(serdecznie pozdrawiam).
A co do filmiku i dialogu – no poziom typowy dla Ciszewskiego, Pedecji, anarcholi i innego lewackiego gówna sfiksowanego na punkcie fetyszyzacji znaków i pojęć.
Z narodowo-komunistycznym pozdrowieniem „towarzysze” z YouTube!

Rafał Kret Ciszewskiego nie stawiaj w jednym szeregu, z trockistowskimi smieciami, anarchozjebami i lewactwem. Akurat to jest bardzo porzadny, aktywny dzialacz.

Cichocki Mateusz Stawiam i gwarantuje, że znam go dużo lepiej niż ty. Porządnym i aktywnym działaczem jest Ikon albo Miller.

Rafał Kret Slaba gwarancja, tak sie sklada ze znam Cisze juz dlugo i jestem na kazdej demonstracji i pikiecie, ktora organizuje. Ciebie tam nie widzialem juz dlugo.

Rafał Kret Jak juz komus wrzucac za wpuszczanie w swoje szeregi liberalow to wlasnie Ikona, z kolei osoby Leszka Millera nawet nie mam ochoty komentowac.

Michal Świderski 15 lat temu , o tej samej porze słuchałem sporów odnośnie ciszy – akurat 15 lat mija jak wystąpił z UP (15 lutego 2003). w 2004 ikon go chwalił w artykule ,,cisza krzyczy” – ,,Pracę magisterską na wydziale nauk politycznych na UW napisał o „Inspiracjach ideologicznych ruchu alterglobalistycznego”. Utrzymuje się z doraźnego pisania i pomocy rodziców. Szuka posady w gazecie. Jeszcze bardziej szuka zadymy. Czeka na bunt mas. ” . Nadal czeka na bunt mas ?

Cichocki Mateusz Bo ja się nie zadaje z lewactwem z okolic sqotów. Przerabiałem to kilka lat temu. Nie ma sensu tracić czasu na nich.
Miller jest przynajmniej zrecznym i elokwentnym politykiem. Ciszewski to przy nim harcerz od figurek anarchistów z Hiszpanii.

Cichocki Mateusz Ciszewski biegał za Harcerzem z przycho i jebał bzdury o „homofobię” i „staliniście” Cichockim. To zwykły kryptosocjaldemokrata, współpracujacy z Zielonymi i Razem. Czasem z Endim z Pedecji.

Rafał Kret Super, juz dawno tak nie robi tak samo jak ja zreszta.

Rafał Kret Akurat on nigdy w rozmowach ze mna nie mowil nic zlego o Tobie dopoki zescie sie nie poklocili w strukturach komisji dzwigowej.

Rafał Kret Mam wrazenie, ze hejtujesz go dla zasady, bo ma dobre relacje z brudasami ze squotu.

Rafał Kret @Michal Świderski 1. To ze pisal prace magisterska, nie znaczy ze sie identyfikuje z tym, o czym pisal.
2. Cisza pracuje w Centrum Optyki jak uczciwy czlowiek, a to ze sobie dorabia piszac artykuly to juz inny temat.
3. To bylo 15 lat temu, kiedy byl mlodym czlowiekiem. Przeciez poglady ewoluuja.

Cichocki Mateusz W Komisji Operatorów jestem, ale nie będę aktywny dopóki te lewackie zjeby będą się kręcić w towarzystwie Hillera. I nie ważne, że oni nie krytykują mnie. Bo to ja zacząłem ich krytyke a nie na odwrót.

Rafał Kret @Cichocki Mateusz To czemu zes nie wyjebal Hillera jak to Ty zalozyles?

Cichocki Mateusz Bo Hiller jest pracowity i konsekwentny. On jest dobrym zwiazkowcem.

Rafał Kret To w takim razie czemu Ci nie pasuje, ze sie wokol niego kreca? Poza tym akurat poglady Hillera znacznie odbiegaja od lewicy, to bardziej liberal.

Michal Świderski Rafał Kret – nie kojarze jego działalności teraz , znałem ją tylko wtedy więc tak tylko wspomniałem, że tyle lat mija i ciągle się przewija w dyskusjach, chociaż różnie ewoluuje.

Damian Chodak Chodakowski Ja tak tylko z ciekawości, czy przedstawicielowi niewątpliwie jednego z najbardziej kolektywistycznych nurtów ideowych, jakim jest komunizm, wypada pisać „Mnie” dużą literą? Rozumiałbym taką pisownię, gdybyś chciał w ten sposób podkreślić swoje poglądy indywidualistyczne, ale takowych raczej nie masz, więc nie wiem :/

Cichocki Mateusz Wypada.

Stasiek Radkiewicz Właśnie, co sądzisz o defiladzie w Brześciu Litewskim?

Cichocki Mateusz Brześciu Litewskim – ty smiszku xD Białoruskim!

Stasiek Radkiewicz Za czasów sanacji to był Brześć Litewski, ale teraz białoruski to fakt.

Cichocki Mateusz ZSRR było izolowane, chciało współpracy z IIRP, chciało dobrze. To była konieczność. Postawiono ich przed musem współpracy. Ani Stalin, ani Hitler nie ufali sobie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Teksty bieżące. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
← Борис Кагарлицкий разговаривает с Александровым Батовым о фестивале молодежи в Сочи
ЛЕВЫЕ. ПЕРЕЗАГРУЗКА – БЕСЕДА БОРИСА КАГАРЛИЦКОГО С СЕРГЕЙЕМ УДАЛЬЦОВЫМ →