Ministerstwo do spraw ekologii obwodu moskiewskiego ostrzega przez najazdem drapieżnych zwierząt na okoliczne miejscowości. Wśród wymienionych osobników poczesne miejsce zajmują misie plądrujące ule i oczywiście wilki (https://vz.ru/news/2020/4/28/1036767.html), a także lisy roznoszące wściekliznę.

Wczoraj Putin przedłużył kwarantannę do 12 maja. Do tego czasu rządząca Rosją biurokracja i oligarchia ludzi zamierza trzymać w domach. Bez dopłat i bez pracy, polecając woluntariuszy i niedrożne służby socjalne.

Tymczasem butne zwierzęta wychodzą z lasu. Odzyskują teren. To wkurwia nie tylko biurokratów. Komu tylko nie śpieszno do lasu? Znacie to ze swojego podwórka.

Jakiś tutejszy ekstremista – Иван Иванович Лох – z Марксисткой тенденции (rosyjscy grantowcy – siostrzana organizacja Filipa Stojanowskiego) omijając policyjne patrole przy wjeździe do lasu omal się nie wpierdolił na misia na swym rowerku, z którym nie rozstaje pewnie od dziecka.

Co robić ze zdziecinniałymi trockistami/posttrockistami?

Wyobraźcie sobie Filipa Stojanowskiego na trójkołówce i owłosionego – jak niedźwiedź Locha – na jednośladzie.

DLATEGO TRZYMAM STRONĘ MISIÓW I WILKÓW WE WŁASNYCH SZUBACH.

Stąd tacy jak lider Ofensywy Antykapitalistycznej, Florian Nowicki – dziś dr filozofii na dobrze płatnej posadzie, na budowlanym dźwigu – zawsze, odkąd pamiętam, mieli nas za… zwolenników kapitalistów – tych w naturalnych futrach.

Nieźle ZWICHNIĘTĄ LEWĄ pojebało, jak zresztą nieomal wszystkich mieszczuchów i обывателей, na których nastawia się przede wszystkim Borys Kagarlicki. Wszak nie ma wyboru, skoro „robotnicy głosują nogami”! A on tu i teraz czuje wewnętrzny przymus stać się zawodowym lewicowym politykiem.

A jakże inaczej? Jeszcze mu okazja przejdzie koło nosa.

JEST ALTERNATYWA – NIECH WAS WILKI ROZSZARPIĄ.

Skoro w ramach realizmu politycznego korzystacie z możliwości jakie daje wam „granbiurokracja” (termin używany przez Wasilija Kołtaszowa i Andrieja Korjakowcewa).

Mam dla was przesłanie od dzikich zwierząt: NA BUNTOWNIKÓW NIE CZEKAJĄ LASY. ODDAJCIE CO NASZE!
Tymczasem co pomniejsi urzędasy z путинской вертикали власти gdzieś daleko od Moskwy korzystając z poduszkowców, dronów i benzyny urządzają sobie intratną i popłatną zabawę w podpalanie i filmowanie płonących na „oczach” dronów lasów. Zapewne w oczekiwaniu na odpowiednie środki i napływ żywej gotówki z centrum dowodzenia akcją gaśniczą w skali kraju.

Jedna z takich ekip właśnie wpadła w łapy bezwzględnych oprawców: https://youtu.be/fhnmFXKZspM.
ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY – NA MIEJSCU ZWIERZĄT WSZYSTKICH BYM WAS…

CORONAWIRUSIE, PRZYBYWAJ – ROSJA CIĘ POTRZEBUJE, JAK NIGDY.

Drugie miejsce po Stanach Zjednoczonych pod względem zachorowań jest w zasięgu rosyjskiej „granbiurokracji” i путинской вертикали власти przy wsparciu opozycji.

Wierzę robotnikom: Рабочий рассказал о заражении 1900 строителей на объекте НОВАТЭКа. По его словам, к трудовому коллективу попали файлы с реальными цифрами заболевших и данными тестов

https://news.ru/…/rabochij-rasskazal-o-zarazhenii-1900-st…/…

Władza tymczasem śrubę dokręca. Jakby mogła z Rosji zrobiłaby DRUGI SALWADOR:

Это не кадры фильма о нацизме и не хроника латиноамериканских военных диктатур. Это сальвадорские тюрьмы наших дней и…

Opublikowany przez Olega Yasinskego Wtorek, 28 kwietnia 2020

A wy mnie tu straszycie Lwem Kaczyńskim i… Stalinem.

Włodek Bratkowski
29 kwietnia 2020 r.