Jakiś młody cyngiel Mateusza Piskorskiego i partii ZMIANA admin Forum Lewicy – grupy liczącej już 1521 członków przez chwilę zaistniał na Lewicowym Froncie (391 członków), usuwając mnie z grupy i tropiąc dalej w ramach manii prześladowczej na innych forach tym oto komentarzem:

Łukasz Gajewski mnie bardziej dziwi czemu lewicowa rodzinka toleruje ten ciągły spam Włodka Bratkowskiego 😉
Wszystkie grupy są tym zawalone xD.

Jego kolega po fachu – admin grupy „Kilka porad, dzięki którym twój komunizm będzie lepszy” (5264 członków) raczył ostatnio wziąć udział w krwawej jatce z naszym udziałem na profilu Mateusza Piskorskiego, pod którą widnieje już 110 lajków.

Oto celne riposty i cięcia zaczepne obrazujące kunszt:

Mateusz Cichocki Ale po co wy dyskutujecie z psychiatrykiem? Po co dyskutujcie z żelaznym bunkrem z Marek? Przecież jego odpowiedzi są generowane przez komputerowy algorytm, wybierający losowo w zależności od pogody trzy odpowiedzi:
A) skrajna prawica
B) faszyzm
C) brunatni.

Moja riposta: Włodek Bratkowski do Mateusza Cichockiego: Popiskujesz z kabiny dźwigu czy zza gardy z banów. Uważaj, bo cię dopadnę. 5 tysięcy martwych dusz z „Kilka porad, dzięki którym twój komunizm będzie lepszy” toć to przecież żarty. To ma być wasza armia?

Mateusz Cichocki Włodek i Ewa, weźcie mi przepiszcie ten wielki dom w Markach. Naprawdę, zrobię z niego centrum światowej rewolucji. Wy i tak już nie będziecie mieli dzieci a szkoda, żeby go psy i koty zasrały. Naprawdę – Mateusz Cichocki to dobra inwestycja pod rewolucję.

Pozostaje nam podziękować wymienionym adminom i ustąpić z pola walki. Dom zaś przepisać na Mateusza Cichockiego i umrzeć w samotności.

Pokój z Wami:

Włodek Bratkowski
26 kwietnia 2020 r.