z cyklów: „Bez jaj” i „Jaja jak czerwone berety”

 
Jakby za radą Tatjany Montjan, którą przykuły do hotelowego wyrka egipskie ciemności itd., itp., w tym całkiem spora wojenka w jej ojczystym kraju, zwanym Ukrainą, wraz z towarzyszącymi jej sankcjami i ograniczeniami, ukraińscy blogerzy, czy jak kto woli youtuberzy, wreszcie wzięli sprawy w swoje ręce.

Nie oglądając się na ruskich propagandonow i ekipę panującą w ich ojczystym kraju – co warte podkreślenia. Mniejsza o tą równie uroczą za miedzą.

Ba, wykorzystali nieudolność imperialnej machiny propagandowej, która jak wiadomo polską bije na głowę. To oni (Michaił Onufrienko, Jurij Podoliaka i Aleksandr Siemienczenko) całe pole walki rozłożyli na części składowe przy pomocy pospolitego ruszenia – resztę zostawiając ruskim.

Mniejsza zresztą o resztę.

Już teraz wiadomo, że Ruscy się z tego szybko nie wygrzebią, choć wygraną mają dzięki nim w kieszeni. Tyle wieści wojennych.

Wiadomo: 29:40 – 35:06 Содом и Гоморра.

Wszystkim, kto jeszcze się rusza: Аффинаж – Live Zhivoy Fest [21.08.21.]

W tej sytuacji rozważania Michaiła Chodorionka – «Соседи». Михаил Ходарёнок: „Затягивание спецоперации невыгодно для России”

i Легкая война с Украиной? Китай России не брат? – точка зрения Михаила Ходарёнкa – nieco się zdezaktualizowały.

Podobnie jak streamy Borysa Kagarlickiego – Даже мартовским котам сегодня не весело

i Aleksandra Batowa – УКРАИНА. ЧТО ДЕЛАТЬ

Mogę je już tylko odfajkować. Podobnie jak ostrzeżenia, w rodzaju choćby tego: https://www.facebook.com/ruscommie/posts/5268950669816937

Kogo rajcuje jaka flaga wisi na ruskim czołgu? Wisi to wisi, oby nie jak u panny Krysi.

Wystarczy zniuansować „РУССКИЙ МИР”. No choćby tak, jak to zrobił Aleksandr Buzgalin: https://zen.yandex.ru/video/watch/622da8dde881b82d80daef2e?fbclid=IwAR0DbL1WkVibH7_Gtgp9SjH75HfEJ1DEDlgJTcUlOiw-M_qE3audMDiXysk

I po sprawie. Przynajmniej na tym etapie.

Na takie dictum ochoczo przystanie nawet Tatjana Montjan.

A. Batow ze swoimi schematami i dogmatami może się wypchać.

Wkrótce finał: Аффинаж – Live Zhivoy Fest [21.08.21.]

29:40 – 35:06 Содом и Гоморра.

Włodek Bratkowski
13 marca 2022 r.