z cyklu „Jaja jak czerwone berety”

Zacznijmy od TAJNEGO STOWARZYSTWA ABSTYNENTÓW, bynajmniej nie politycznych abnegatów. TWÓRCA TSA w jednym ze swych wywiadów zdeklarował się jako wolny rockmen daleki od polityki, by nie powiedzieć apolityczny. Przy okazji olał jaśnie nam panujących ciepłym moczem. Na mocz ten z pewnością załapały się nie tylko kolejno zmieniające się ekipy w WOLNEJ POLSCE. Nie zazdrościłbym też PRL-owskim. NA TAKICH KOMUCHÓW I NA ICH NEOSTALINOWSKIE POPŁUCZYNY W RODZAJU PPR (bis), „ODRODZENIA KOMUNIZMU”, CZY KPP (bis) LEJEMY RÓWNO WRAZ Z TWÓRCĄ TSA, PALĄC NOCĄ PO KOLEI TRZY ZAPAŁKI ().

Przy okazji lejemy również na Jacek Tox Ślubowski, który takim oto komentarzem okrasił PROMOCJĘ „DYKTATURY PROLETARIATU” I PORTALU „PO PROSTU MARKSIZM”: „Chore …i powinno być ścigane…tyle nieszczęścia, morze krwi… wykorzystywanie robotników by zdobyć władze… i co teraz chcą powtórki? Może i znajdą się durnie”.

Masz rację, Jacku, durni to u nas dostatek. Ale – PIERWSZE „ALE”: nie widzę Cię w składzie TSA, choćby na Wiki. Czyżby pitbull Andrzeja Nowaka odgryzł ci już twarz? Pozdrawiam uroczego szczeniaka i wszystkich hejtujących naszą PROMOCJĘ na Facebooku. Jedno Wam powiem – jesteście LENIWE CHŁOPAKI – nawet Wam się nie chciało zajrzeć Z CZYM I Z KIM W KONKRETNYM PRZYPADKU MACIE DO CZYNIENIA.

No to przedstawię w wielkim skrócie dwuosobowy trzon naszej ekipy: EWA BALCEREK, jej twórczość dowodzi, że TU I TERAZ MARKS JEST KOBIETĄ! O sobie powiem skromnie jestem tylko MISTRZEM POLITYCZNEGO WRESTLINGU – mogę Was wszystkich i każdego osobno podnieść w górę z złamać na pół na małym Putina. Wątpię by facio, dorównał Potiomkinowi. Ten to na swym 10 litrowe wiadro utrzymał 10 sekund. Gdyby się nie ześliznęło – jeszcze by żył…

A teraz z poślizgiem przejdźmy do rzeczy. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM – dzięki Wam ożyła „Dyktatura Proletariatu” – w nocy „pracowało” już… 91 tekstów. Aby tak dalej. Teraz przed Wami stoi nowe zadanie – MACIE OŻYWIĆ WITRYNĘ „PO PROSTU MARKSIZM”. Liczę na Was.

A teraz policzę się z… KOMUCHEM, NEOSTALINOWCEM, Z „ODRODZENIA KOMUNIZMU” (takich jest od ch…), który nawet się nie zorientował, że POLITYCZNIE PRZERŻNĄŁ JUŻ WSZYSTKO.

Co tu dużo gadać – niech sam wyjaśni: „Dlaczego wystąpiłem z PPR?”

i „Moja przyszła partia”. Wystarczy skonfrontować jeden tekst z drugim.

NAJWYRAŹNIEJ „TOWARZYSZ MICHAŁ”, KTÓRY UWIELBIA „MASAKROWAĆ KUCÓW” I OBRABIAĆ INNYM D… TRAFIŁ NA TRANSAKTYWISTÓW I… сюрприз.

Kto z Was gotów jest jeszcze załapać się na pitbulla Andrzeja Nowaka lub na niespodziankę?

WYSTĄP!

Proszę się nie tłoczyć – dziewczęta mają pierwszeństwo. Trochę godności. Wiem, że KULTURA to Wasze drugie imię.

Jeśli nie przyjmiecie tej dobrej rady, to Antonio das Mortes i Omega Doom będą mieli zajęcie. A rwą się chłopaki – przepraszam Omega Doom czasem jawi się jako trans… (niech będzie – OPANCERZONY TRANSPORTER – Z DUŻĄ LUFĄ).

Włodek Bratkowski
23 stycznia 2022 r.