Opublikowano 20 października 2017, autor: BB
Z cyklu „Jaja jak czerwone berety”

Piotr Ciszewski
16 października o 00:25 ·
Ktoś wie o co chodzi tzw. ”amiszom lewicy”???

A MY TU – KICI, KICI… | Dyktatura Proletariatu
Kolesie poubierani jak partyzanci z napisami „śmierć wrogom ojczyzny” mylą nienawiść i pogardę z odwagą. W pracy szefom raczej nie podskakują – Piotr Ikonowicz na facebooku.
dyktatura.info
12 Joanna Mulawa i 11 innych użytkowników
Komentarze

Michał Błaut lepiej nie analizuj.

Kamil Łukaszek Czytałem ze trzy teksty ale przestałem bo za głupi jestem.

Mateusz Mietlicki kim jest maniek?

Wojtek Michałowski Gdybym był Kaczyńskim powiedziałbym, że to agent układu. Nie jestem jednak Kaczyńskim i powiem, że autor tego tekstu na 99% jest zwyczajnym agresywnym pojebem. Tekst nie zachęca do wejścia w jakikolwiek link by sprawdzać bliżej strumień świadomości tego gościa. To, że cię wymienił Cisza uznałbym za komplement. Widać działasz na tyle aktywnie, że jesteś widoczny jak cierń w dupie to już coś:):)

Magdalena Cylc Wojtek, na twoim miejscu spróbowałabym jednak posłuchać tego Dżangirowa (myślę że rosyjski znasz ). Bardzo ciekawe rzeczy do przemyślenia naszym doktorom habilitowanym i innym profesorom radykalnej lewicy.

Paweł Jaworski srogie grzyby milordzie.

Mac Szy No po prostu: najebało prądu w kitę czy tam pojebało ptaszka w locie.

Włodek Bratkowski Dzięki za reklamę – grzybki suszę, nawet kanie.

Michał Sarnicki Co za lewacka zbrodnia. Kanie się smaży, a nie suszy. To zbyt szlachetny grzyb na takie jego zmarnowanie.

Włodek Bratkowski Tak zagospodarowuje nadwyżki. Zbieram dziesiątki, a nawet setki kań. Sposób sprawdzony. Po sezonie suszoną kanię kładziesz na spodku z mlekiem lub śmietaną, gdy nasiąknie smażysz jak kotlet schabowy, ewentualnie w stanie sproszkowanym dodajesz jako przyprawę do zup. Zgadnij ile można zjeść w sezonie kanapek i kotletów z kań?

Rafał Kret Staralem sie to przeanalizowac, ale to przypomina belkot schizofrenika. Olej ten tekst, szkoda nawet z tym wchodzic w polemike.

Rafał Kret Chociaz szanuje za pojechanie tych dwoch zjebow z Pracowniczej Demokracji.

Magdalena Cylc Ciekawe ile osób słuchało analizy Dżangirowa ? Ja odsłuchałam 3 razy aby dobrze zrozumieć. Do przemyślenia panom magistrom, doktorom, profesorom radykalnej lewicy aby zawsze 10 razy przemyśleli zanim pojawią się na jakimś wiecu. Ten pokaz siły Hiszpańskiego Rządu to jest akcja pod publiczkę z tylnego fotela sterowana przez unijnych biznesmenów, korporacje, urzędników i korporacyjnych lobbystów którzy swoje fortuny trzymają w rajach podatkowych takich jak Cypr czy Andora. Od 2018 roku na mocy porozumienia z UE raje podatkowe będą musiały przekazywać informacje o depozytach więc trzeba stworzyć nowy raj podatkowy kontrolowany przez własny Rząd. Zanim się społeczeństwo połapie minie kolejnych kilka lat a może w międzyczasie jakaś wojna wybuchnie.

Paweł Janicki Sterowana z tylnego fotela Magda to jest owszem ale akcja z niepodległością Katalonii.
Tam są od dawna ruchy podobne do tego pokroju Ruchu Autonomii Śląska który jest w głównej mierze sponsorowany przez Niemcy i to od dawna. Fakt że jest zbyt mały żeby zrobić rozróbe jak w Katalonii aczkolwiek obecny rząd napewno nie dopuści do jakiejkolwiek nawet próby zrobienia na śląsku czegoś w podobie jak jest w Hiszpanii.
Druga sprawa to jest partia „Zmiana” której członków masz w znajomych.
Partia ta mówi wprost o poddaniu sie / przyłączenie sie do Rosji.
Jej lider póki co na szczescie siedzi w pace i wygląda na to ze jeszcze posiedzi długo.Stąd protesty partii zmiana o wyjscie z NATO czy protesty przeciw zbrojeniu sie przez Polske.Stąd protesty jej podczas wizyty Trumpa w Polsce bo wiecie o tym dobrze ze dopoki Polska bedzie pod skrzydlem NATO i USA to marne wasze szanse nawet na przekroczenie progu wyborczego i wy o tym dobrze wiecie stad wasze zabiegi o uczynienie z Polski panstwa bezbronnego. Nie wspomne juz o krzykaczach od Zandberga w sprawie liberalizacji dostepu do broni palnej w PL.Bo gdy normalni ludzie dostaną do ręki broń to taki Swetru czy Zandberg z domu już wogóle będą sie bali wyjsc w biały dzien.

Piotr Ciszewski Paweł Janicki dziwnie pan rozumie „normalnych ludzi”, jeśli „normalnymi” ma być patologia w pana typie, to faktycznie przeciw takim patolom trzeba się będzie zbroić.

Magdalena Cylc Paweł, znasz Rosyjski ? Słuchałeś Dżangirowa ? Odniosłam się wyłącznie do jego analizy na temat przyczyn katalońskiej autonomii. Dżangirow ani słowem nie wspomniał ani o partii Zmiana ani o ruchu autonomii śląska, chociaż tych drugich nasze elity finansowe mogłyby wykorzystać do własnych celów jak w przypadku katalonii.

Włodek Bratkowski Dla tych co są z językiem rosyjskim na bakier http://www.1917.net.pl/node/22498

Borys Kagarlicki: Bunt bogatych | Władza Rad 1917 – komunizm,…
Konflikt między rządem hiszpańskim i…
1917.net.pl

Paweł Janicki Nie nie znam Magda rosyjskiego. Ja jestem juz z tego pokolenia inaczej juz edukowanego gdzie w szkolach od przedszkola polozono nacisk na j. angielski. i na historie. Ale nie taka historie jak ty.
Mnie uczono normalnych patriotycznych wartości. Tych prawdziwych.
Gdzie Che Guevarra jest uwazany za tego kim był czyli za zbrodniarza a żolnierze niezłomni za bohaterów. Bo taka jest prawda i nie zakrzyczycie tej prawdy ani wy ani młodsi od was w postaci krzykaczy od Zandberga. Twoja córka ma chyba obecnie w gimnazjum juz tez inny program nauczania aczkolwiek mysle ze nie zbyt wiele rozni sie od tego ktory ja mialem w gimnazjum.

Piotr Ciszewski Żołnierze Wypięci bohaterami KBW wyłapał tę zgraję bez większych problemów.

Paweł Janicki Piotr Ciszewski No wlasnie o tym mowie panie Piotrze .Kwestia edukacji A uczyli was tez w szkolach ze na pochodach 1-wszo majowych macie sie bardzo i wystarczajaco szeroko usmiechac?

Piotr Ciszewski Paweł Janicki rozczaruję Pana, na demonstracje pierwszomajowe chodzę co roku od 1997. Wtedy wprawdzie jeszcze nie wymyślono Wypiętych, ale już w szkołach była prawacka propaganda historyczna.

Paweł Janicki Piotr Ciszewski I co szeroki usmiech od ucha do ucha jak być powinno?Podobno Leszek Miller z Kwachem był już ostatnim który te szerokie usmiechy osobiscie sprawdzał.

Paweł Janicki Piotr Ciszewski Ale o czym tutaj rozmawiać skoro wlasnie dzieki tej obecnej edukacji….jest was juz co raz mniej i jedyne co wam zostalo to tylko glosno krzyczec przez megafon skakac i poki kompletnie nie zabronia propagowania symboli komunistycznych maszerowac z flagami sierpa i mlota. Dzieki temu ze szkoly dzisiaj przejely czesc obowiazków w wychowywaniu dzieci mamy co raz wiecej normalnego spoleczenstwa.

Piotr Ciszewski Paweł Janicki już w różnych miastach oddolnie bohomazy z wypiętymi są oddolnie przemalowywane. Społeczeństwo nie daje się tak łatwo ogłupić.

Paweł Janicki Piotr Ciszewski Oczywiscie…..wszystko mozecie przemalowywac wypisywac bzdury….do najblizszych wyborów samorządowych.Postkomuna zwana potocznie III RP odchodzi w niebyt natomiast
2% poparcia dla czerwonych komuchów nie pozwoli wam rządzić.

Piotr Ciszewski pański ból d… jest przezabawny. Podobnie jak ból d… tych od wypiętych, jak im bohomazy przemalowują.

Paweł Janicki Piotr Ciszewski Jaki ból dupy?Czy pan jest swiadomy co wogole do mnie pisze?Czyz nie mam racji ze postkomuna zwana potocznie III RP odchodzi w niebyt?Wszystko wskazuje na to ze najblizsze wybory wygra znów prawica w PL zwana PiSem. Chyba nie liczy pan że zandberg przekroczy chociaz próg wyborczy?

Rafał Kret Zandberg nie przekroczy progu wyborczego tylko z takiego prostego powodu, że PiS przejął jego postulaty. Podwyżka płacy minimalnej czy programy socjalne dla dzieci to postulat, którego żaden prawicowiec nie poprze.

Rafał Kret „Mnie uczono normalnych patriotycznych wartości. Tych prawdziwych.
Gdzie Che Guevarra jest uwazany za tego kim był czyli za zbrodniarza a żolnierze niezłomni za bohaterów.” – Tylko debil łyka wszystko bez refleksji. Człowiek inteligentny kwestionuje.

Paweł Janicki Tak to prawda ze PiS przejal wyborców lewicy socjalnej. Teraz ustawka z prezydentem dotycząca zmian w sądownictwie +nowa partia Gowina rozgrywa III RP…Kaczynski to jednak genialny strateg.

Włodek Bratkowski Doceniam Wasz wkład w reklamę naszych stron na facebooku oraz dyktatury.info. Jeszcze niedawno felieton Ewy Balcerek „Rekonstruktor upadłych tradycji” na fejsie na profilu „Dyktatury Proletariatu” miał raptem 6 odsłon, na Centrum Badań i Studiów Marksistowskich – 149, na Stowarzyszeniu Marksistów Polskich – 54. Obecnie nastąpił skok ilościowy i jakościowy – najnowszy jej tekst „KIM JEST ROBOTNIK?” bije rekordy popularności – 425 DP, 1088 Centrum i 2175 SMP. Wyróżniony przez Was mój felieton – 286 na DP, kolejne 367, 498, 455.

Rafał Kret To też pokazuje, jaka jest nasza i Wasza popularność i jakim gównem byście byli, gdyby nie udostępnienie Ciszy.

Włodek Bratkowski Niektóre słowa powinny stanąć ci w gardle – z szacunku dla mniejszości, która lajkuje nasze teksty i felietony. Tym rozwodnionym gównem możesz wznieść nawet toast za zasłużonych cenzorów z lewica.pl (Bartolika i Ciszewskiego).

Magdalena Cylc A myślałam że publicysta (zwłaszcza lewicowy) to jest misja społeczna, a tu proszę zwykła korporacyjna konkurencja i docinki w stylu „moje jest mojsze niż twojsze ” Jest szansa żebyście zaczęli współpracować zamiast konkurować ?

Włodek Bratkowski Magdalena Cylc Od 15 lat Piotr Ciszewski zwalcza „Amiszy lewicy”(epitet ukuty przez niego). Na początku występował w roli anonimowego prześladowcy. Teraz tym się szczyci. To konsekwentna postawa – jego wybór.

Włodek Bratkowski Co poczniesz, gdy do lwiej części lewicy – nie mówiąc już o prawicy – nasz przekaz merytoryczny zwyczajnie nie trafia? Facio otwarcie deklaruje, że nie kapuje. Nie pierwszy raz – stosowny cytat znajdziesz pod felietonem Ewy Balcerek http://www.dyktatura.info/?p=7819#more-7819. Merytorycznie wszystko zostało już powiedziane. Propozycję współpracy (Apel Komitetu z okazji 100 rocznicy Rewolucji Październikowej) facio odrzucił, zresztą nie tylko on. Co zostało? Zmiana układu sił.

REKONSTRUKTOR UPADŁYCH TRADYCJI | Dyktatura Proletariatu
Przymuszony do przerwania wyniosłego…
dyktatura.info

Rafał Kret Bo w tym tekście nie ma co ,,rozumieć”, piszesz w tylko dla Ciebie zrozumiały sposób o własnych odczuciach, przez znaczną część tekstu w pierwszej osobie. Jeśli coś takiego publikowałeś na lewica.pl to się nie dziwię, to nie jest prywatny blog na publikowanie takiej kichy.

Rafał Kret Nie wiem nawet kim jest ta Wasza ,,mniejszość”, która lajkuje Wasze ,,teksty”, ale zakładam że ktoś równie zaangażowany w prywatne spory, co Ty.

Włodek Bratkowski Cykl felietonów „Jaja jak czerwone berety” to ostatnie lata – tytuł cyklu zobowiązuje. Ewa Balcerek napisała raptem dwa z cyklu „Sranie w banie”. Przytoczony komentarz P. Ciszewskiego wyraźnie wskazuje, że facio ma na myśli całokształt dostępny na http://www.dyktatura.info/ łącznie z Apelem w sprawie stulecia Rewolucji Październikowej.

Dyktatura Proletariatu | Klasowa strona marksizmu
Jeszcze w 100 lat od swojego wybuchu,…
dyktatura.info

Włodek Bratkowski
20 października 2017 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Teksty bieżące. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
← BORYS KAGARLICKIJ O ŚWIATOWYM FESTIWALU MŁODZIEŻY W SOCZI I NIE TYLKO
EWA BALCEREK: KIM JEST ROBOTNIK? – W WERSJI BEZ OZDOBNIKÓW →